Nacházíte se:    Hlavní strana   >   Články a aktuality   >   Články

Společnost Basler si přichystala 4 nové modely ace U

Digitální kamery Basler ace U10. 10. 2018 |

Společnost Basler si přichystala 4 nové modely ace U se snímačem CMOS IMX183 z řady Exmor R společnosti Sony a rozšiřuje tak sortiment nejúspěšnější série kamer ace. Kamery nabízejí vysoké rozlišení 20 megapixelů s velikostí senzoru 1" a kompaktním designem s rozměry 29 x 29 mm poskytují rychlost snímání až 17 snímků za sekundu. Tyto charakteristiky jsou ideální pro kontrolu nejjemnějších konstrukcí, jako jsou například desky s plošnými spoji nebo výroba displejů. Všechny 4 nové modely jsou vybaveny funkcí Basler PGI pro nastavení barevných a monochromatických kamer, které korigují nežádoucí artefakty, což uživatelům umožňuje zvláště kvalitní vyhodnocení snímků na úrovni pixelů a tím pádem i detailní kontrolu displejů s vysokým rozlišením s vynikající kvalitou obrazu za velmi atraktivní cenu.

Inovativní technologie senzorů BI (zadní osvětlení) Sony IMX183 poskytuje vynikající citlivost a nízkou úroveň šumu při malé velikosti pixelu 2,4 µm. S tímto senzorem zvláště citlivým na světlo nabízejí nové kamery ace U vynikající kvalitu obrazu i při slabém osvětlení.

Dalšími oblastmi ideálními pro použití nových kamer Basler ace U je například dopravní sektor, kde jsou vhodné pro monitorování víceúrovňových dálnic nebo v zeměměřictví, kde je vyžadována lehká kamera s vysokým rozlišením, která zachycuje velké nebo nepřístupné oblasti ze vzduchu.

Všechny čtyři nové kamery ace U jsou k dispozici s osvědčenými rozhraními GigE a USB 3.0 a zahrnují sadu funkcí PGI, jedinečnou kombinaci 5x5 Debayering, Color-Anti-Aliasing, Denoising a Improved Sharpness. Modely GigE nabízejí také výkonné funkce GigE Vision 2.0, jako je například PTP. Pylon Camera Software Suite zajišťuje rychlou a jednoduchou integraci kamer ace U.

 

Digitální kamery Basler ace
« zpět