Nacházíte se:    Hlavní strana   >   O produktech   >   Software pro záznam obrazu NorPix

Software pro záznam obrazu NorPix

NorpixKanadská firma NorPix, Inc. se specializuje na vývoj programů pro profesionální záznam a analýzu obrazu z jedné nebo více kamer. Specialitou je zejména kontinuální záznam obrazu z vysokorychlostních kamer, které nemají vlastní záznamovou paměť. Díky vysoké propustnosti jádra programu je také možné zaznamenávat obraz souběžně z několika kamer.

Originální stránky: www.norpix.com

 

Přehled produktů:

NorPix StreamPix

NorPix StreamPix - Nová verze 7

Software pro záznam obrazu NorPix StreamPix 6 z jedné nebo několika kamer. Vhodný pro výzkumné instituce, laboratoře a testovací stanice. StreamPix je rozšiřitelný množstvím přídavných modulů. Široké možnosti synchronizace a vzdáleného ovládání.

Mezi novinky lze zahrnout modul Cuda: NorPix StreamPix 6 pomocí Nvidia Cuda kompresuje v reálném čase JPEG pro surové Bayer, barevné a černobílé snímky. Až 1,5 miliardy pixelů za sekundu v reálném čase kompresí JPEG.

Dalším velkým zlepšením v softwaru NorPix StreamPix 6 jsou nové ovladače a četnost aktualizací API včetně schopnosti svázat metadata se snímky.

NorPix StreamPix Remote

Aplikace pro vzdálené ovlávání instancí programu StreamPix v síti.

NorPix TroublePix

Software pro záznam a analýzu obrazu NorPix StreamPix 6 z jedné vysokorychlostní kamery. Díky snadnému ovládání je vhodný zejména pro techniky pro analýzu rychlých dějů v průmyslu.

NorPix Kompletní záznamové systémy

Kompletní pracovní stanice připravené pro spuštění a záznam dat z kamery. Možnost souběžného měření analogových a digitálních signálů. Stanice jsou navrženy na míru konkrétní aplikaci. Statické i přenosné řešení.

Pro více informací o produktech společnosti NorPix nás kontaktujte

Multimédia a sociální sítě
Norpix na YouTube Norpix na Facebooku Norpix na Twitteru