Nacházíte se:    Hlavní strana   >   O produktech   >   Měřicí hardware a software National Instruments

Měřicí hardware a software National Instruments

National InstrumentsUž přes 30 let společnost National Instruments udává směr, kterým se inženýři i vědci po celém světě ubírají v oblasti měření a automatizace. Využití technologií virtuální instrumentace jim dovoluje u jejich testovacích a řídicích systémů dosahovat vyšší produktivitu za nižší náklady ve srovnání s běžnými měřicími přístroji. Virtuální instrumentace National Instruments umožňuje vytvářet měřicí a řídicí aplikace za pomocí nástrojů, jako je vývojový software LabVIEW a modulární hardware na platformách PXI, PCI, PCI Express, USB nebo Ethernet. National Instruments vyrábí také zařízení a software pro strojové vidění, jako jsou inteligentní kamery, karty pro zpracování obrazu i výkonné vision systémy.

Originální stránky: www.ni.com

 

Přehled produktů National Instruments pro strojové vidění:

NI Smart Camera

Smart Camera - inteligentní kamery se zabudovaným výkonným procesorem pro zpracování obrazu přímo v kameře. Možnost přímého propojení s řídicím systémem (PLC) bez nutnosti připojeného počítače.

NI Camera Link Karty

Camera Link, GigE Vision, USB 3.0

Karty IEEE1394 s hradlovým polem

NI CVS

Compact Vision System - vestavný systém na bázi PC vybavený kartou pro zachytávání obrazu a ovladači pro připojení kamery (GigE, FireWire, Camera Link)

NI VBAI

Vision Acquisition Software (IMAQ, IMAQdx) - softwarové ovladače pro kamery

Vision Builder for AI - Aplikace pro snadnou konfiguraci a spuštění kamerového testu na inteligentních kamerách, počítačích a vision systémech

Vision Development Module - sada funkcí pro zpracování obrazu pro různé programovací jazyky a prostředí, včetně LabVIEW