Nacházíte se:    Hlavní strana   >   O produktech   >   Telecentrické objektivy Opto-Engineering   >   Dynamické objektivy

Dynamické objektivy

Dynamické objektivy Opto Engineering pro rychlé zaostřováníDynamické průmyslové kontroly potřebují pokročilou technologii, aby se udržely v náročných aplikacích.

Nastavením zaostření kamery na rameno robota nebo sledováním položek v celém zorném poli jsou běžnými příklady toho, kde je zapotřebí aktivní zaostřování.

Z tohoto důvodu společnost Opto Engineering ve spolupráci se společností Dynamic Optics vyvinula vlastní adaptivní zaostřovací objektiv založený na nejmodernějších technologiích piezoelektrického ovládání.

S cílem pomoci zákazníkům integrovat laditelné objektivy co nejjednodušeji a nejrychleji, společnost Opto Engineering vytvořila malé plug-and-play zařízení s integrovanou optikou a elektronikou. Přizpůsobení zaostření nebylo nikdy tak snadné.

 

Řada AO je zaostřovací modul, který může být namontován před objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností tak, aby rychle změnil zaostření.

Řada AO umožňuje uživateli rychleji přeostřit objektiv, než mechanicky přesunovat zaostření objektivu pomocí tradičních motorizovaných řešení.

Vestavěný ovladač byl vyvinut speciálně pro přesné ovládání piezoelektrických prvků.

Demo uživatelského rozhraní se základními řídicími funkcemi je k dispozici prostřednictvím rozhraní webového prohlížeče. Objektiv může být také plně řízen knihovnou DLL, kterou lze stáhnout z webových stránek společnosti Opto Engineering. Knihovna obsahuje algoritmus autofokusu a kalibrační nástroj, který pomáhá uživatelům integrovat modul AO do svého produktu nebo aplikace.

 

Klíčové vlastnosti

Rychlost

Adaptivní objektiv může měnit optický výkon za 1/100 sekundy

Jednoduchost

Stačí připojit adaptivní objektiv k pevnému objektivu, připojit napájecí kabel a ethernetový kabel a zahájit zaostřování

Kompaktnost

Adaptivní objektiv a hnací elektronika jsou integrovány do malého krytu, který je umístěn na přední straně objektivu s pevnou ohniskovou vzdáleností

 

Přehled produktů:

TypVýkon min (D)Výkon max (D)ManuálE-shop
AOL0223A03.5PDF
AOL0223B3.50PDF

 

Přejít do e-shopu Položit dotaz

 

Odkazy a dokumenty ke stažení
Externí odkaz

Stránka produktu Opto Engineering