Nacházíte se:    Hlavní strana   >   Články a aktuality   >   Články

Nová rodina produktů CORE společnosti Opto Engineering

Nová rodina Opto Engineering CORE27. 11. 2015 |

Opto Engineering představil novou rodinu produktů CORE. Revoluční produktová řada, která mění pohled na svět strojového vidění a zahajuje novou éru telecentrických aplikací.

 

  • Opto EngineeringKompaktní velikost
  • Výborné optické výkony
  • Navrženo pro flexibilitu a chytrou integraci

 

TC CORE

Opto Engineering TC COREBi-Telecentrické objektivy TC CORE firmy Opto Engineering jsou klíčovou komponentou pro velmi přesná měření rozměrů bezkontaktně pomocí kamery.

Precizní optika, přesná měření, kompaktní rozměry

Nová řada objektivů TC CORE poskytuje velmi vysoké optické výkony a zároveň je až o 70% menší, než ostatní oboustranné telecentrické objektivy na trhu, což umožňuje výrazně zmenšit systém pro snímání.

Jedinečný tvar byl výslovně vyvinut pro maximální montážní flexibilitu.

Objektivy TC CORE mohou být namontovány v různých směrech, což umožňuje snížit náklady na systém a mohou tak být snadno namontovány i na velmi kompaktní stroje s prostorovým omezením.

TC CORE bi-telecentrické objektivy mohou být také spojeny s novými ultra kompaktními telecentrickými osvětlovači LTCLHP CORE za účelem stavby super malého, ale velice přesného systému měření.

Produkty TC CORE

 

TC2MHR a TC4MHR CORE

Opto Engineering TC2MHR a TC4MHR COREBi-Telecentrické objektivy řady TC2MHR a TC4MHR CORE firmy Opto Engineering jsou klíčovou komponentou pro velmi přesná měření rozměrů bezkontaktně pomocí kamery.

Precizní optika, přesná měření

Řady TC2MHR a TC4MHR CORE jsou ultra kompaktní telecentrické objektivy na míru pro snímače s vysokým rozlišením až do 4/3".

Objektivy TC2MHR a TC4MHR CORE poskytují vynikající optické výkony v super kompaktním tvaru. Díky unikátnímu opto-mechanickému designu, nabízejí tyto objektivy velmi vysoké rozlišení, téměř nulové zkreslení a vysokou hloubku ostrosti a zároveň šetří až 70 % délky v porovnání s podobnými FOV objektivy na trhu.

TC2MHR a TC4MHR CORE objektivy zajišťují bezproblémovou integraci do měřicího systému. Nastavení zadní fáze umožňuje uživateli snadno zarovnat snímač kamery k vzorku.

Tyto objektivy mohou být namontovány v několika orientacích díky závitům M6 umístěných na více stranách a to i bez svorek. Pro maximální flexibilitu, je dostupná také speciální přední svorka.

Produkty TC2MHR a TC4MHR CORE

 

LTCLHP CORE

Opto Engineering LTCLHP COREVysoce výkonné telecentrické osvětlovače LTCLHP CORE Opto Engineering jsou určeny pro zadní osvětlení (back light) nebo prosvětlení objektů snímaných telecentrickým objektivem.

Řada LTCLHP CORE jsou ultra kompaktní telecentrické osvělovače, které jsou až o 60 % kompaktnější, než ostatní osvětlovače na trhu.

Mimořádně kompaktní rozměry umožňují výrazně zmenšit velikost vašeho stroje a snadno integrovat skutečné osvětlení namísto běžných plochých světel, čímž se zlepšuje výkon systému.

Chytrý design také umožňuje velmi snadno dovybavit stávající systémy. Osvětlovače mohou být snadno namontovány v různých směrech na jednu ze 4 svých stran, s nebo bez svorek.

Menší systém znamená nižší výrobní, přepravní a skladovací náklady, jakož i menší využití výrobních prostor a zároveň je upřednostňovanější v průmyslu.

Produkty LTCLHP CORE

 

TCBENCH CORE

Opto Engineering TCBENCH COREŘady TCBENCH CORE jsou kompletní optické systémy, které nabízejí vynikající výkony, potřebné pro velmi náročné měřicí aplikace v kompaktním sestavení.

Precizní mechanika

Pro usnadnění instalace a použití a telecentrické soustavy nabízí Opto Engineering již smontované optické lavice. Cena optické lavice je přitom nižší, než je součet cen jednotlivých komponent.

Produkty TCBENCH CORE
« zpět